wz

Welcome to The Imaginary World


Wtf?

» Kde to jsem? Vidím angličtinu as well as czech. A to logo? Snad to nejsou
ɥiəɹoɠɬʎɟʎ. Menu zmatené a nepochopitelné menu. Kde to jsem? « Ocitli jste se v mém soukromém světě. Ve světě plné symetrie, logiky a chaosu. Poutníku, byl jsi přivítán v mém imaginárním světě. Ať tě symetrie provází nevyzpytatelnými cestami tohoto webu, mého vědomí a podvědomí.

What can you find here?

Informace. Informace s co nejmenší možnou informační entropií. Pro někoho budou posloupnosti 101010 na webu pouhým šumem, pro jiného to budou informace nebo dokonce znalosti. A na jaké tematické okruhy se můžete těšit? To je velice těžké říct. Snazší bude říci, o čem jsem zatím psal: Elektronika, fyzika, astrofyzika, programování, PC hry, překlady, cestopisy a samozřejmě nesmím zapomenout na 48656C6C6F207468657265205B3A.

Hledá se KAMARÁD || KAMARÁDKA [Klik pro info]
&& Prohlížení zdrojového kódu webu je na vlastní nebezpečí. Za újmu na zdraví neručím. &&

Vpravo dole je seznam připravovaných článků, které nikdy nespatří světlo světa. Máte malé rozlišení? Nevíte, jak se tu pohybovat? Přejdi na orientace na webu.

Would you like to know more?

Stránky se začaly tvořit ze singularity při velkém třesku 11:43:23 6.9. 2009 na židli před počítačem s monitorem ve větším pokoji v přízemním patře rodinného domu ve vesnici ERROR 404 v okrese Přerov Olomouckého kraje České republiky ve středu Evropy na Zemi ve sluneční soustavě na kraji mléčné dráhy za teploty: cca 22O C, relativní vlhkosti a tlaku: NaN.

Čas nemá před vznikem vesmíru žádný smysl. Toho si ostatně povšiml Augustin, když se ptal, co dělal bůh před stvořením světa. Jeho odpověď zněla: Připravoval peklo pro lidi, kteří kladou takové otázky. Citace z knihy: Stručná historie času v obrazech, Stephen Hawking

Na hlavní stránku